CR1812F2R70E04S
MFR.Part #
CR1812F2R70E04S
JLCPCB Part #
C174685
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS