CR2512J390RE04Z
MFR.Part #
CR2512J390RE04Z
JLCPCB Part #
C245725
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS