ST0402F11K3Q10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
ST0402F11K3Q10Z
JLCPCB Part #
C149891
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS