CR1210F24R3P05Z
MFR.Part #
CR1210F24R3P05Z
JLCPCB Part #
C174414
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS