CRH2010J47K0E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2010J47K0E04Z
JLCPCB Part #
C175182
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS