CR2010F0R00E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010F0R00E04Z
JLCPCB Part #
C174935
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS