CR1812F2R00E04S
MFR.Part #
CR1812F2R00E04S
JLCPCB Part #
C332125
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS