QR1206F100KP05Z
MFR.Part #
QR1206F100KP05Z
JLCPCB Part #
C176233
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS