TGL251220FR200E04Z
MFR.Part #
TGL251220FR200E04Z
JLCPCB Part #
C881017
Description
-55℃~+170℃ 200mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS