CR2010F2R49E04S
MFR.Part #
CR2010F2R49E04S
JLCPCB Part #
C332133
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS