MA251230FR060FZ
MFR.Part #
MA251230FR060FZ
JLCPCB Part #
C252688
Description
3W 60mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS