CR2010JR080E04R
MFR.Part #
CR2010JR080E04R
JLCPCB Part #
C147005
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS