CR2010F7R87E04S
MFR.Part #
CR2010F7R87E04S
JLCPCB Part #
C147187
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.87Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS