HR2512J62KE04
MFR.Part #
HR2512J62KE04
JLCPCB Part #
C175532
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ 800V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS