CRW1218F680KE04Z
MFR.Part #
CRW1218F680KE04Z
JLCPCB Part #
C175569
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS