TR0402D82K0Q1050
MFR.Part #
TR0402D82K0Q1050
JLCPCB Part #
C545756
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS