CR2010J2R70E04S
MFR.Part #
CR2010J2R70E04S
JLCPCB Part #
C147029
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS