TR0402D10K0Q1025Z
MFR.Part #
TR0402D10K0Q1025Z
JLCPCB Part #
C149898
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS