CRH2512JR220E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2512JR220E04Z
JLCPCB Part #
C176084
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS