CR2010JR500E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010JR500E04R
JLCPCB Part #
C176016
Description
-55℃~+155℃ 500mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS