CR0805JR100P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805JR100P05Z
JLCPCB Part #
C149645
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS