CRH1210J470KP05Z
MFR.Part #
CRH1210J470KP05Z
JLCPCB Part #
C174669
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 660mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS