CR0603F64R9P05Z
MFR.Part #
CR0603F64R9P05Z
JLCPCB Part #
C245055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS