MA251230JR100FZ
MFR.Part #
MA251230JR100FZ
JLCPCB Part #
C429055
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS