CRH1210F3R30P05Z
MFR.Part #
CRH1210F3R30P05Z
JLCPCB Part #
C174390
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS