MA251230JR050FZ
MFR.Part #
MA251230JR050FZ
JLCPCB Part #
C428988
Description
3W 50mΩ Current Sense Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS