CRH2512F1R00E04S
MFR.Part #
CRH2512F1R00E04S
JLCPCB Part #
C2832126
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS