CRH1206FR510P05Z
MFR.Part #
CRH1206FR510P05Z
JLCPCB Part #
C175805
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS