CR2010F383RE04Z
MFR.Part #
CR2010F383RE04Z
JLCPCB Part #
C175035
Description
-55℃~+155℃ 200V 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS