CR1206J1K30P05Z
MFR.Part #
CR1206J1K30P05Z
JLCPCB Part #
C245622
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS