CR1210J0R075P05
MFR.Part #
CR1210J0R075P05
JLCPCB Part #
C429314
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75mΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS