CRA034RJ100KP05Z
MFR.Part #
CRA034RJ100KP05Z
JLCPCB Part #
C332257
Description
100kΩ 100mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS