CR1206FR047P05Z
MFR.Part #
CR1206FR047P05Z
JLCPCB Part #
C149659
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS