CR2010F866KE04Z
MFR.Part #
CR2010F866KE04Z
JLCPCB Part #
C165365
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS