CR2010J6K20E04Z
MFR.Part #
CR2010J6K20E04Z
JLCPCB Part #
C147118
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS