CRA024RJ7R5Q10
MFR.Part #
CRA024RJ7R5Q10
JLCPCB Part #
C429690
Description
4 63mW 7.5Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS