CR0805J330RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805J330RP05Z
JLCPCB Part #
C881004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS