CR1210J100RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1210J100RP05Z
JLCPCB Part #
C174606
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS