CR2512J1M80E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J1M80E04Z
JLCPCB Part #
C175497
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS