CRW2030J1R00E01Z
MFR.Part #
CRW2030J1R00E01Z
JLCPCB Part #
C175623
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 3W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2030 Chip Resistor - Surface Mount ROHS