TR0805F1R78P0550
MFR.Part #
TR0805F1R78P0550
JLCPCB Part #
C150000
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS