CR2512FR070E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512FR070E04R
JLCPCB Part #
C176038
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 70mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS