CR1210JR120P05R
MFR.Part #
CR1210JR120P05R
JLCPCB Part #
C149716
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS