CR2512FR039E04Z
MFR.Part #
CR2512FR039E04Z
JLCPCB Part #
C176033
Description
-55℃~+155℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS