CRH1210F6K20P05Z
MFR.Part #
CRH1210F6K20P05Z
JLCPCB Part #
C174518
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS