CR1206F330RP05Z
MFR.Part #
CR1206F330RP05Z
JLCPCB Part #
C245520
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS