CR1206J8M20P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206J8M20P05Z
JLCPCB Part #
C245654
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS