CR2512F63R4E04Z
MFR.Part #
CR2512F63R4E04Z
JLCPCB Part #
C147259
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS