TP0603B22K0P0510Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TP0603B22K0P0510Z
JLCPCB Part #
C5184149
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS