CR2512FR300E04R
MFR.Part #
CR2512FR300E04R
JLCPCB Part #
C176052
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS